top of page
Smārdes medus.jpg

Smārdes medus

Smārdes medus ir neliels ģimenes uzņēmums, kurš nodarbojas biškopības un augļkopības nozarē. Piedāvājumā ietilpst medus, ziedputekšņi, bišu maize, propolis, vaska izstrādājumi u.c. biškopības produkti. Savukārt papildus C vitamīna devu iegūsiet iegādājoties saimnieku audzētos smiltsērkšķus.

Visu produkciju, arī bišu barību, jūs varat apskatīt un iegādāties saimniecības specializētajā veikaliņā "Medus Darītava", adresē - "Mazgaidiņas", Smārdes pagastā, Engures Novadā. 

Vairāk informācijas www.smardesmedus.lv

_AP11606_edited.jpg

Pinumu pasaule

Pinumu Pasaules pirmsākumi ir meklējami tālajā 1985. gadā ģimenes kopīgas aizraušanās rezultātā. Šo gadu laikā, pateicoties pinēju profesionalitātei, uzņēmums kļuvis par vienu no lielākajiem un atpazīstamākajiem zīmoliem Latvijā.

Pinēji strādā ar mizotām un nemizotām, pašu audzētām, kārklu klūgām - ekoloģiski tīru materiālu. Īsts roku un sirds darbs! 

 

Pakalpojumos ietilpst arī gatavu klūgu pārdošana un pinumu labošana.

Vairāk informācijas www.pinumupasaule.lv/

Limbazi.jpg

Uz Tukumu pēc smukuma

Tukums atrodas vien nieka 12 km attālumā no Valguma pasaules un ir viena no  senākajām pilsētām Latvijā.  Tāpat arī visa  pārējā Tukuma apkārtne ir pilna  jaunu piedzīvojumu un gatava uzņemt gan ģimenes ar bērniem, gan romantikas meklētājus.

Tur iespējams:

  • gardi paēst brokastis, pusdienas un vakariņas;

  • apmeklēt vēsturiski nozīmīgas vietas;

  • nakšņot;

  • apmeklēt pasākumus;

  • baudīt dabas klusumu;

  • atpūsties

Smelies idejas brīvdienām  - ieskaties Tukuma tūrisma ceļvedī  http://www.visittukums.lv/

_AP13961.jpg

Ķemeru nacionālais parks

Ķemeru nacionālais parks ir dibināts 1997. gadā ar mērķi saglabāt dabas, kultūrvēstures un kurortoloģijas vērtības, veicināt nenoplicinošu saimniecisko darbību, tūrismu un vides izglītību.

Vairāk lasi šeit

c06-ver-DCEE52F10AC07CDC3FA914FDEB420B40.jpg

Mežtaka

MEŽTAKA Tevi izved no pilsētas steigas tur, kur ir miers. Kur vari pabūt vienatnē ar sevi, ieelpojot priežu sila veldzējošo gaisu, atlaisties saules sasildītās sūnās un neko nedomāt. Mežtaka ir Eiropas garās distances pārgājiens Baltijas valstīs, kas ved cauri Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skaistākajiem mežiem, reģionālajiem, dabas un nacionālajiem parkiem.

 

Taka arī iet garām "Valguma pasaulei". Vairāk informācijas šeit.

bottom of page